До уваги членів  депутатської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради!

28 грудня  о 13.00.год. в актовому залі міської ради  відбудеться позачергове засідання комісії  з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради.

До уваги  депутатів пропонується розгляд  листа Департаменту фінансів Миколаївської облдержадміністрації  по  уточненню показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету Новобузькій міській територіальній громаді на 2022 рік  у частині надання субвенції  щодо соціально - економічного розвитку Миколаївської області  (для  придбання та встановлення ліфтового обладнання лікарні).