До уваги посадових  осіб  місцевого  самоврядування та депутатів !

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у підпунктах «б» і «в» пункту першого частини першої статті 3 цього Закону, зокрема, депутати місцевих рад, міський голова, посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці, зобов’язані щорічно до                1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) за минулий рік, згідно форми, що визначається НАЗК за посиланням: https://portal.nazk.gov.ua/login.

З 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий 2021 рік, який триватиме до 00 годин 00 хвилин     01 квітня 2022 року. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня по 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення своєчасного подання декларацій та недопущення випадків притягнення до відповідальності за несвоєчасне подання декларацій, умисне неподання декларацій, а також для уникнення технічних проблем з роботою Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Новобузька міська рада повідомляє про необхідність подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2022 року усіма працівниками Новобузької міської ради, які є суб’єктами декларування, депутатами Новобузької міської ради та іншими особами, які проживають на території Новобузької територіальної громади, та на яких законом покладено обов’язок подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування