22 лютого о 9.3.0.год. відбулось засідання постійної комісії з питань планування соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів , комунальної власності, житлово – комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності під головуванням голови комісії Світлани Шашкеєвої., на якому  було розглянуто питання «Про затвердження проектів «Впровадження заходівщодо озеленення та догляду за насадженнями в дитячому містечку «Країна Чудес» на території Новобузької територіальної громади»  та «Комплексне вирішення питання щодо сучасного підходу до  прибирання  твердих побутових відходів в Новобузькій територіальній громаді шляхом придбання комплекту сміттєвих баків».  Начальник відділу з питань  інвестиційних проєктів та соціально – економічного розвитку   міської ради Анна  Луценко проінформувала  членів комісії по даному питанню та зауважила, що  в разі перемоги в конкурсі проекту «Впровадження заходів щодо озеленення та догляду за насадженнями в дитячому містечку «Країна Чудес» на території Новобузької територіальної громади»  ,необхідно буде  спрямувати з бюджету Новобузької міської територіальної громади  на реалізацію Проекту 40% від вартості Проекту, а саме  - 178 728 грн.

А по  проекту «Комплексне вирішення питання щодо сучасного підходу до  прибирання  твердих побутових відходів в Новобузькій територіальній громаді шляхом придбання комплекту сміттєвих баків» загальною сумою 383 500 грн. -  придбання  комплекту сучасних сміттєвих баків в кількості 65 штук., то , в разі перемоги в конкурсі проекту «Комплексне вирішення питання щодо сучасного підходу до  прибирання  твердих побутових відходів в Новобузькій територіальній громаді шляхом придбання комплекту сміттєвих баків», необхідно також  спрямувати з бюджету Новобузької міської територіальної громади  на реалізацію Проекту 40% від вартості Проекту, а саме   - 153 400 грн..

Також, 22 лютого, під головуванням голови комісії Олександра Бушка , відбулось і  засідання депутатської комісії міської ради з питань земельної реформи та охорони довкілля  та агропромислового розвитку, члени якої розглянули питання  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земельних ділянок. Розглянуті питання рекомендовані депутатськими  комісіями на розгляд  сесії.