22 лютого  на ХVI  сесію міської ради  був запрошений керівник КП " Водопровідні мережі" Микола Майстренко у зв’язку з тим, що пропонується підвищення тарифів на водопостачання – 42,90 гривень з ПДВ за метр кубічний води.

Микола Вікторович обгрунтував пропоноване підвищення тарифів, вказавши, зокрема, що  комунальне підприємство  має заборгованість за електроенергію. Міський голова та депутати поставили доповідачеві чимало запитань, вболіваючи і за функціонування стратегічно важливого підприємства, яке нещодавно перейшло на баланс міської ради, і турбуючись про населення як споживачів води (для декого пропонований тариф може стати помітним тягарем). Підбиваючи підсумок обговорення важливого питання, Максим Лагодієнко зазначив, що його розглянуть на позачерговому засіданні виконавчого комітету. Очільнику «Водопровідних мереж» пропонувалося в найкоротші терміни підготувати план поліпшення фінансово-господарської діяльності підприємства. Невдовзі планують провести перевірку діяльності комунального підприємства, щоб знайти шляхи для поліпшення його роботи та ситуації з водопостачанням.