Сьогодні, 24 лютого, міський голова Максим Лагодієнко провів термінову нараду з питань  забезпечення життєдіяльності громади  в умовах воєнного стану за участі  керівників структурних підрозділів міської ради та  комунальних кстанов. Участь у нараді взяв  воєнний  комісар Новобузького   ТЦК  та СП  підполковник  Віталій Кухарєв.

Максим Олександрович  повідомив, що всі служби працюють у штатному  режимі – КП « Правопорядок», КП «Водопровідні мережі», соціальні служби, медицина.

Головне – зберігати спокій та не панікувати.

Всім, хто не задіяний  у роботі  критичної інфраструктури залишатися дома зі своїми близькими, підготувати місця для укриття та необхідні речі .

Інформацію про перебіг подій розміщувати на  офіційному  сайті  міської ради, сторінці Фейсбук.