При Новобузькій міській раді функціонує гуманітарний штаб по збиранню та наданню допомоги захисникам ЗСУ, бійцям тероборони, внутрішньо – переміщеним особам, сім'ям, які потрапили у скрутні обставини.

Сьогодні надійшла допомога від Устилузької міської громади - дитяче харчування, засоби гігієни, памперси. Дякуємо всій Устилузькій громаді , міському голові Віктору Поліщуку, депутату міської ради Роману Гуку, ВГО " Союз Українок"  за підтримку. Велика подяка волонтерам, які доставили вантаж.

Ця гуманітарна допомога передана до соціального захисту населення для надання тим, хто цього потребує.

Шановні, дорогі жителі, волонтери, добровольці ! Новобузька міська рада вдячна за вашу підтримку, яку ми відчуваємо в цю тяжку хвилину. І вона нас зігріває!

Тримаймося! Слава Україні!????????