З метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану на території Миколаївської області , відповідно розпорядження №89-р від 15.03.2022 року «Про забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на деякі товари на території Миколаївської області»:

- Суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі не допускати необгрунтованого підвищення цін в умовах воєнного стану на території Миколаївської області на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

З метою забезпечення  цінової стабільності на території громади  буде проводитись контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на товари.