13 травня міський голови Максим Лагодієнко  провів   позачергове засідання виконавчого комітету міської ради . До уваги членів виконкому було запропоновано  шість питань ,які стосувались внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2021р. № 345 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік», внесення змін до рішення міської ради від 15 лютого 2022р. № 411 «Про затвердження цільової Програми територіальної оборони на 2022-2025рр.»,затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новобузької міської ради на 2022 рік, надання дозволу комунальному підприємству «Майно» Новобузької міської ради  на укладення договору оренди частини нежитлових приміщень за адресами: вул. Гагаріна, № 7, площа Свободи, № 34, Ярослава Мудрого, № 2 «Г», «Д», «Є» м. Новий Буг, Миколаївська область, що є об’єктом комунальної власності Новобузької міської ради , надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради на списання  продуктів харчування у закладах освіти  у зв’язку із запровадженням воєнного стану для потреб тимчасово переміщених осіб та надання соціальної послуги догляд  вдома в комунальній  установі «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради на період воєнного стану.

Крім цих питань, до порядку денного було включено ще декілька нагальних питань. Так, члени виконкому рекомендували  міському голові   змінити тривалість комендантської години , а саме : з 22.00.год. до 05.00.год. та  рекомендували  внести зміни до  розпорядження щодо   надання дозволу на торгівлю алкогольними напоями на території громади  у вихідні дні ( субота, неділя)  з 09.00. до 17.00.год.

Всі питання, які були винесені на  порядок денний ,  розглянуті та прийняті відповідні рішення.