Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. З 11 членів виконкому , присутніх було 9. В ході обговорення було розглянуто  питання , що стосувались  уточнення рішення виконавчого комітету від 13 травня 2022 № 61 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2021 № 345 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік»»,внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 травня 2022 року № 62 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новобузької міської ради на 2022 рік»,  зміна нумерації житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Окуленка В.М. в м. Новий Буг по вулиці Франка. та інші.. Всі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.