Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На початку засідання, міський голова проінформував присутніх про ситуацію з  отриманням гуманітарної допомоги від  Президента України і  пояснив, що ще не весь комплект  допомоги надійшов , як тільки отримаємо, всі громадяни нашої громади отримають свій пакет допомоги. Також, очільник громади звернувся  до керівників установ, організацій, представників бізнесу, жителів громади щодо проведення благоустрою  біля прилеглих територій. Обкос трави, зачищення чагарників, проведення заходів з омолодження дерев( а не  ліквідація).

В ході роботи,  члени виконкому розглянули та , прийняли низку важливих, для життя громади, питань. Присутні  надали  малолітнім дітям статус дитини, позбавленої батьківського піклування; внесли зміни до програми «Турбота» в частині надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих  захисників нашої країни та прийняли низку рішень щодо  надання дозволів на укладання договорів оренди нежитлових приміщень.