Шановні дільничні офіцери поліції Новобузької громади!

Сьогодні ,саме на дільничних офіцерів поліції покладена складна і водночас відповідальна місія – забезпечувати правопорядок у довірених населених пунктах громади.

Тому служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти та вирішувати їх.

Територію нашої громади обслуговують досвідчені дільничні офіцери, які щодня забезпечують спокій і порядок у населених пунктах нашої громади.

У день професійного свята бажаю вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Зичу працівникам та ветеранам служби мирного неба, здоров’я, родинного щастя і добробуту, поваги від людей, наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці

Нехай у ваших родинах живе радість, достаток і злагода!

Новобузький міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО