До уваги жителів Новобузької громади!

У рамках реалізації проєкту Президента України

« Продуктовий набір кожному громадянину» , починаємо надавати продуктові набори.

Чекаємо на вас і зазначаємо, що набори « Продуктовий набір кожному громадянину» будуть видаватися в міру їх надходжень.

Шановні жителі нашої громади!

З 24 червня розпочинаємо з 9.00.год. видавати гуманітарну допомогу згідно графіку.

При собі необхідно мати будинкову книгу, паспорт , свідоцтво про народження дитини , великі пакети.

Набори будуть видаватись в міру їх надходжень.

Громадяни, які отримають продуктові набори не можуть претендувати на повторне отримання пакунку на даному етапі.

Не хвилюйтесь, продуктових наборів буде завезено в достатній кількості.

Слідкуйте за повідомленнями на офіційному сайті міської ради.

Графік видачі допомоги буде оновлюватись.

24.06. 22. – 25.06. 22. село Станційне – пункт видачі - філія Новобузького ЗЗСО № 1 ( вул. Кошового,2).

24.06. 22. – 25.06. 22. Новомихайлівський старостинський округ ( село Новомихайлівка, село Новодмитрівка, село Анастасіївка, село Григорівка) - пункт видачі - село Новомихайлівка вул. Центральна,5 ( бувше приміщення сільської ради).

24.06. 22. – 25.06. 22. село Розанівка , село Антонівка – пункт видачі - бувше приміщення Розанівської сільської ради.

24.06. 22. – 25.06. 22. село Петрівка, село Добра Воля – пункт видачі - приміщення Першотравневої ЗОШ.

24.06. 22. - село Новосілля .

24.06. 22. - село Загальна Користь.

Бережіть себе! разом до Перемоги!

З повагою, гуманітарний штаб при Новобузькій міській раді