За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді  та волонтерського руху «Разом ми сильні»

5 вересня 2022 року з 10.00 год. до 15.00 год. за адресою : м.Новий Буг, вул. Гребеннікова, 1 буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів для сімей ВПО з дітьми.

6 вересня 2022 року з 10.00 год. до 15.00 год. за адресою : м.Новий Буг, вул. Гребеннікова, 1 буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів для всіх інших сімей ВПО.

УВАГА! Отримати допомогу можна тільки при наявності оригіналу паспорту, ідентифікаційного номеру, довідки ВПО на всіх членів сім’ї.

Продуктовий набір розрахований на родину.

Гуманітарна допомога надається за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд ТІМ4ЮА» та БО «БФ « СВІТЛІ СПРАВИ»

З повагою Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді