Твоє авто пошкоджене обстрілами й не підлягає ремонту, чи окупанти так тікали, що захопили твою автівку з собою? Або просто вона старенька і стала не придатною до використання?

Господарям таких залізних «коней» варто пам’ятати, що навіть в непридатному для  експлуатації стані  автомобілі залишаються зареєстрованими за власником, а тому такий автотранспорт необхідно зняти з Державної реєстрації.

Сервісні центри МВС Миколаївщини пропонують свою послугу - вибракування транспортного засобу.

«Процедура вибраковування не складна – власник автомобіля або його довірена особа можуть звернутись до сервісного центру МВС із відповідною заявою. Якщо свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки було втрачено – потрібно буде написати письмове пояснення. Сама процедура безкоштовна та займає близько 15 хвилин», – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області Геннадій Погорєлов.

Не треба забувати й про встановлені на українських автошляхах камериавтофіксації. Люди остерігаються потенційних проблем, що можуть з’явитися у разі, якщо автомобіль фактично буде зданим «на металолом», але залишиться зазначеним в базі сервісних центрів. Або ж замість утилізації продовжить їздити по дорогах, «збираючи» штрафи для попереднього власника авто.
Для вибракування потрібні лише наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію авто (за наявності), номерні знаки (за наявності).

Варто пам’ятати, що після вибракування транспортного засобу відновлення реєстрації буде не можливе. Більш детальніше за посиланням https://bit.ly/2q510dl

Нагадаємо, що сервісні центри МВС працюютьзапринципомекстериторіальності. ТомунемаєрізницікудизвернутисяЦеможназробитибудь-денезалежновідмісцявашоїреєстрації.

Усе відбудуємо, повернемо, відновимо. Прощаємося зі старим і вперед до нових висот. Все є і буде Україна!

 

Пресслужба Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області