В рамках проведення заходів до Міжнародного Дня людей поважного віку та Дня ветерана відбулась зустріч представників органів місцевого самоврядування з ветеранами громади.

Привітати ветеранів, засвідчити свою шану і повагу представникам старшого покоління, подякувати за їхню нелегку працю, мудрість, життєвий досвід та активну життєву позицію прийшли перший заступник міського голови Олександр Славінський, начальник відділу соціального захисту населення міської ради Ірина Сябренко, голова міської громадської організації ветеранів України Світлана Федунець.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, багаторічну плідну працю грамотами голови Миколаївської обласної організації ветеранів нагороджено голів первинних ветеранських організацій та почесних членів президії ветеранської організації.