Новобузька міська  рада, в цей складний для всіх нас, час,  продовжує роботу по наданню  гуманітарної допомоги найбільш вразливим  категоріям  населення.

Гуманітарним штабом  при Новобузькій міській раді за сприяння Всесвітньої продовольчої програми  постраждалим від кризи населення України , за підтримки Миколаївської обласної військової  адміністрації    найбільш незахищеним верствам населення нашої громади  та гостям громади   (   людям з інвалідністю  І, ІІ, ІІІ груп,, дітям з особлиими потребами,   багатодітним сім'ям,  малозабезпеченим сім'ям, одиноким матерям ( батькам),   людям , які мають онкозахворювання, внутрішньо переміщеним особам)  надано продуктові набори. Допомогу отримують  жителі міста , Новомихайлівського старостинського округу і сільських населених пунктів громади.

Також  нагадуємо,   що   щосереди та щосуботи   внутрішньо переміщені  особи безкоштовно отримують  хліб ( вул. Гребеннікова,1)

Дякуємо нашим партнерам за допомогу і підтримку!