Міський голова Максим Лагодієнко привітав працівників соціальної сфери  з професійним святом.  Очільник громади  подякував  всім працівникам за їхню самовіддану працю,  теплоту сердець,  милосердя  . Побажав  мирного неба, здоров'я, терпіння  , проявляти  турботу та увагу  до  тих, хто найбільше її потребує в умовах війни. За   високий професіоналізм, самовіддану працю, підвищення іміджу  соціальної сфери та з нагоди Дня працівників соціальної сфери  грамотами  міського голови були нагороджені керівники та трудові колективи  Новобузької громади, які надають послуги жителям та гостям  громади в соціальній сфері.