Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Новобузької громади!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем працівників культури та аматорського мистецтва.

Люди, що працюють у сфері культури особливі, бо талант дається не кожному.  Кожного дня, ви формуєте   духовність,  почуття національної єдності  та  унікальний культурний простір, який об’єднує людей.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Щиро вдячні всім працівникам будинку культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів, ветеранам  за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки!

Зичимо  нових мистецьких перемог, творчих ініціатив і культурних проєктів. Нехай  кожен день вашого життя буде мирним, радісним та сонячним!

З повагою,

Новобузький міський голова                                  Максим ЛАГОДІЄНКО