В Новобузькій районній державній лікарні ветеринарної медицини за адресою м. Новий Буг, вул. Гребеннікова №115 є в наявності безкоштовна вакцина проти хвороби Ньюкасла (псевдочуми) птиці. Власникам птиці звернутись в ветеринарну лікарню для щеплення птиці з 9.00 до 14.00. Конт. телефони   9-14-30, 0992076559.

Начальник Новобузької РДЛВМ              Т.В. Лозова

До уваги жителів Новобузького району.

В Новобузькій районній державній лікарні ветеринарної медицини, яка знаходиться за адресою м. Новий Буг, вул. Гребеннікова №115 є в наявності безкоштовна вакцина проти хвороби Ньюкасла (псевдочуми) птиці. Власникам птиці обов’язково звернутись в ветеринарну лікарню для   вакцинації птиці. Контактний телефон   9-14-30.

В. о. начальника РДЛВМ                      М.П. Буліч