Сьогодні, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС  біля пам'ятного знаку  "Чорнобильський дзвін" відбулась урочиста церемонія покладання квітів. Участь у заході взяли перший заступник міського голови  Олександр Славінський, заступник міського голови  Людмила Сотник, голова громадської організації  " Союз Чорнобиль України" Володимр  Тяпаєв,  ліквідатори   наслідків на Чорнобильській АЕС, небайдужі жителі громади.

У своїх  виступах перший заступник міського голови Олександр Славінський  та голова ГО " Союз Чорнобиль України" Володимир Тяпаєв   подякували всім ліквідаторам аварії за їх героїзм, мужність та неосяжну турботу про ближніх.  Побажали ліквідаторам та їх сім’ям міцного здоров’я, терпіння і витримки, миру та спокою, сімейного тепла і благополуччя, успіхів та вдачі.

Присутні вшанували пам'ять  загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання  та поклали квіти до пам'ятного знаку " Чорнобильський дзвін"