З нагоди  свята – Дня Святого Миколая до   вихованців  відділення  реабілітації дітей з інвалідністю  та  центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом завітали  почесні гості з подарунками.

Кожна дитини  чекає на подарунки від Святого Миколая. Цьогоріч, за доброю традицією,   міський голова Максим Лагодієнко привітав малечу та учнів зі святом , побажав  щоб чудо Святого Миколая не оминуло  жодної домівки і наповнило особливою радістю серця всіх  діточок. Щоб  добро й милосердя об’єднували   дорослих заради щастя дітей.  А Святий Миколай оберігав  всіх дітей  з дитинства і протягом усього життя та дарував мирне небо, радість, щастя і віру.

Присутні  переглянули  святкову  театралізовану  казку – виставу за участі вихованців , слухали вірші, пісні, гуморески, брали участь у конкурсах.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні  на святі.  Вихованці закладів та  учасники театралізованого дійства отримали солодкі подарунки від міського голови.