Сьогодні, 27  грудня,   відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради .  На порядок денний було включено 24 питання. Члени виконкому затвердили

План роботи виконавчого комітету Новобузької міської ради на 2023 рік, внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2021р. № 69 «Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг, переліку та тарифів на платні соціальні послуги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Новобузької міської ради. Розглянули низку питань щодо забезпечення  захисту прав неповнолітніх дітей Новобузької громади, присвоїли адреси житловим будинкам з господарчими спорудами та затвердили передавальні акти.

Всі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Відео засідання можна переглянути на   ю- туб каналі «Новобузька  громада».