Фото без описуГоловнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

У вівторок, 27 грудня, почесну нагороду начальнику ОВА вручив заступник Головнокомандувача ЗСУ генерал-полковник Микола Балан.

Віталій Кім зазначив, що ця нагорода для всіх жителів Миколаївщини, які спрямовують свої зусилля задля Перемоги України.

«Для мене велика честь отримати нагороду від Валерія Залужного. Насправді ця відзнака для кожного миколаївця. Обіцяю й надалі роботи все, що від мене залежить, щоб сприяти українському війську та разом працювати на Перемогу! Слава ЗСУ! Слава Україні!» – сказав він.

Додамо, що на дану нагороду кандидатуру очільника області подало оперативно-стратегічне угрупування військ. А сама відзнака виготовлена зі знищеної ворожої техніки.