Під головуванням  міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради. До уваги членів виконкому було запропоновано на розгляд 16 питань.

В ході  обговорення,члени виконкому  затвердили план заходів з організації виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та план заходів  щодо організації роботи з підготовки річного звіту про виконання  бюджету громади на2023 рік, також затвердили перелік об'єктів та види робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у виді громадських робіт та суспільно корисних робіт, та для засуджених осіб, яким судом призначено  покарання у  виді  громадських робіт на території Новобузької міської громади на 2023 рік.  Розглянуто  було цілу низку питань  що стосувались  соціального захисту  малолітніх та неповнолітніх дітей, затвердили  зміну нумерацій житлових будинків та надали дозвіл на видалення дерев.