13 лютого за підтримки Новобузької міської ради за адресою м. Новий Буг вулиця Гребеннікова,1 працювала мультидисциплінарна команда Благодійного фонду  " Право на  захист". Команда  Благодійного фонду здійснила збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН  UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні   у сумі 2220 грн. на особу на місяць.  Прийнято 98 осіб, опрацьовано 75 звернень і 48 заяв.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН), – це глобальна організація, створена для допомоги біженцям, вимушено переміщеним особам та особам без громадянства. Вона координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, змушених полишати свої оселі через конфлікт або переслідування. Організація надає таким особам життєво необхідну допомогу: житло, продукти харчування, воду, а також захищає їхні фундаментальні права.