Відповідно до результатів засідання робочої групи з питання перейменування вулиці Радісна, Новобузька міська рада інформує, що  в ході проведення консультацій з громадськістю в період з  3 грудня 2022 по 03 лютого 2023 року до робочої групи надійшло письмових  колективних та особистих звернень від 155  громадян, які висловились проти  перейменування вулиці Радісна. Також отримано 19 електронних звернень жителів громади , які  проти перейменування вулиці .  Розглянуто  особисте  звернення  доньки Рожка В.І. – громадянки Качуріної Н.В., яка не надає свою згоду на перейменування вулиці  в честь її батька.

Враховуючи думку жителів громади, члени  робочої групи  вирішили одноголосно за недоцільне  проводити громадське обговорення   щодо перейменування вулиці Радісна.

Назва вулиці залишається незмінною – Радісна