Сьогодні, 1 березня, під головуванням першого заступника міського голови Олександра Славінського  відбулось позачергове засідання  виконавчого комітету  міської ради. З 11  членів виконкому на засіданні  були присутні 8 . До уваги  присутніх було запропоновано  розгляд  6 питань.

Члени  виконкому обговорили запропоновані  проєкти рішень та  затвердили   тарифи  на платні медичні та немедичні послуги КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня»,  також затвердили

вартість  бюветної води комунального підприємства «Водопровідні мережі».

Затвердили  Положення про уповноважених щодо складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду

Своїм рішенням встановили піклувальника над  особою, цивільна дієздатність якої обмежена та внесли зміни до нумерації житлових  будинків  з господарськими будівлями та спорудами у місті Новий Буг.

Переглянути  повне відео  засідання можна на ю – туб каналі Новобузької міської ради.