Фото без описуФото без опису

Новобузька міська рада  постійно вирішує питання із життєзабезпечення мешканців громади та щоденно взаємодіє з різними благодійними фондами, громадськими організаціями, волонтерами стосовно надходження до громади гуманітарної допомоги  та залучення  цих організацій  до  розробки нових проєктів для розвитку громади.

16 березня   міський голова Максим Лагодієнко   провів зустріч з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй  UNDP .Спеціалісти з Програми відновлення та розбудови миру  поспілкувалися  з керівниками структурних підрозділів та  комунальних підприємств громади щодо надання  соціальних, медичних та адміністративних послуг жителям громади.

Основна мета  зустрічі  -  підтримка територіальних громад у   здійсненні  їх власних повноважень  у  наданні  якісних  соціальних, медичних,  адміністративних послуг , запровадження цифровізації  у громаді,  з’ясування потреб громади  відповідно до Державних стандартів,  забезпечити експертний супровід та надати допомогу у  розробці якісних проєктів.

Також  представники Програми розвитку ООН  спільно з міським головою та  керівниками установ відвідали заклади  соціальної сфери, приміщення  ЦНАПу  та  медичні заклади громади.