Фото без описуФото без опису

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що на території району зареєстровано випадки отруєння бджіл.

27 квітня проведено позачергове засідання ДНПК при Баштанській районній військовій адміністрації, на якому розглянуто питання про заходи щодо попередження масового отруєння бджіл на території Баштанського району та обговорено алгоритм дій при виявленні отруєння бджіл.

Протокольним рішенням № 5 від 27.04.2023 ДНПК при Баштанській районній військовій адміністрації прийнято таке:

- сільським, селищним, міським радам при надходженні заяви про реєстрацію пасіки забезпечити реєстрацію пасік за місцем проживання власника або місцезнаходженням пасіки відповідно до порядку реєстрації пасіки затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338;

- спеціалістам Баштанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області при надходженні заяви про видачу ветеринарно-санітарного паспорта пасіки забезпечити видачу ветеринарно-санітарного паспорту на пасіку відповідно до «Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки» затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338;

- сільським, селищним, міським радам взяти до неухильного виконання вимоги «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин»;

- спеціалістам Баштанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області, сільським, селищним, міським радам провести роз’яснювальну роботу про заходи профілактики отруєнь бджіл, шляхом проведення бесід серед пасічників та сільгоспвиробників. Висвітлити інформаційні матеріали про заходи профілактики отруєнь бджіл в засобах масової інформації, на офіційних сайтах міських та сільських рад.