Фото без описуФото без опису

Новобузька міська рада співпрацює з різними  міжнародними партнерами, благодійними, громадськими організаціями . В результаті   цієї співпраці ,  громада отримує  гуманітарну допомогу,  сучасне обладнання, меблі, автомобілі.  В рамках взаємодії  з організацією UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, в  міській раді відбувся  тематичний дводенний  (17 -18.07.2023) тренінг з проєктного менеджменту.  Навчання проводила досвідчений тренер від громадської оранізації Тетяна Гвоздь.

Участь у тренінгу взяли перший заступник міського голови  Олександр Славінський, заступник міського голови Людмила Сотник, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, комунальних установ, внутрішньо переміщені особи,  депутати,  керівники громадських  організацій, представники молоді.

В ході навчання,   аналізуючи проблеми громади, присутні  сформулювали декілька проєктів:

- організація простору безпеки (клас для навчання);

- встановлення SMART -дерева з сонячними батареями для підзарядки та вільної зони WI-FI;

- облаштування зупинки з зоною безпеки.

Але  лише  один із цих проєктів  отримає фінансування на втілення в нашій громаді від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні на суму 5000 $, що становить близько 180 тисяч гривень.

Робота   по проєктах продовжується.