Фото без описуФото без описуФото без опису

Інформація щодо процесу відновлення пошкодженої інфраструктури внаслідок російської агресії та результати її відновлення на території Баштанського району.

У м. Новий Буг нещодавно проводилися ремонті роботи у багатоквартирних будинках по вул. Івана Огієнка, 17 (8 квартир); вул. Івана Огієнка, 6 (2 квартири); по вул. Івана Огієнка, 5 (4 квартири) – відремонтовано повністю кровлю, частково замінено вікна та вхідні двері.

Крім цього, у Новобузькій публічній бібліотеці замінено: азбестоцементні листи, усі пошкоджені вікна (10 шт.) та вхідні двері, 100 відсотково відновлено кровлю.

У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради встановлено металопластикові вікна (39 шт.), двері вхідні металопластикові, відновлено кровлю – заміна азбестоцементних хвилястих листів.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Баштанському районі наразі триває.

Баштанська районна військова адміністрація дякує всім працівникам комунальних служб, які оперативно виконують свою роботу й відновлюють пошкоджені об'єкти внаслідок збройної агресії російської федерації.

Кожен на своєму місці робить те, що від нього залежить для нашої спільної Перемоги. Працюємо далі.