Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні,  другокласники  закладів загальної середньої освіти громади  отримали  канцелярські набори. Ці дітки не мали змоги отримати    канцелярське приладдя  коли йшли до першого класу, тому  сьогодні  , на другому році навчання ,ця допомога  стане їм в пригоді. Завдяки   плідній співпраці Новобузької міської ради та в рамках проекту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Одеській та Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Вітри Змін» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ учні других класів громади також будуть використовувати канцелярське приладдя  у щоденному навчальному процесі.

Висловлюємо щиру подяку  нашим партнерам даного проєкту та сподіваємось на  майбутню  плідну співпрацю. Дуже важливо не стояти осторонь проблем тих, хто її потребує. Разом наближаємо нашу перемогу – кожен на своєму фронті!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись, розвиватись, мріяти.

#unicef_odesa