В ефірі національного телемарафону «Єдині Новини» виконавчий секретар Президії Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, заступник керівника Офісу Глави Держави Олексій Кулеба розповів про новий формат комунікації між центральною та місцевою владами: обласні засідання Конгресу місцевих та регіональних рад.

На цьому тижні засідання проходять в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Харківській областях.

Основні і найважливіші питання — безпека громадян, розмінування територій, відновлення пошкоджених об’єктів, забезпечення навчального процесу, робота бізнесу. Також пріоритетне питання — підготовка до зимового періоду.

Кожен регіон має свої особливості та потреби, тож надзвичайно важливо, що у новому форматі до дискусії можуть долучитись не лише представники різних гілок влади, а і, власне, самі жителі.

Детальніше у відео.