Куратор нашої громади та координатор проєкту Ірина Сергієнко - експерт ГО "Ліга соціальних працівників" взяла участь в онлайн нараді.

До уваги членів робочої групи була запропонована презентація результатів кабінетного аналізу щодо стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги. Особливу увагу звернули на розвиток соціальних послуг у громаді.

Обговорили результати кабінетного аналізу та взяли до уваги рекомендації, які були озвучені експертом ГО "Ліга соціальних працівників", куратором Новобузької громади Іриною Сергієнко.

Працюємо спільно далі на розвиток нашої громади🤝.