Шановні наші захисники і захисниці! Це справжнє свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють наші справжні оборонці. Зараз ви відчайдушно і мужньо бороните нашу землю від підступного ворога, ціною власного життя виборюєте волю і свободу. Ви – достойні нащадки славних українських козаків та незламних борців за незалежність минулих поколінь.

Вічна пам’ять тим, хто пішов з життя, звершивши подвиг на полі бою, захищаючи рідну землю. Честь і слава вам, оборонці.

Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас від лиха і зла, хай додає сили і наснаги у захисті Вітчизни. Міцного вам здоров’я, незламності духу та віри у перемогу!

З повагою та найщирішими привітаннями ,   Новобузький міський голова                                                      Максим ЛАГОДІЄНКО