Фото без описуФото без опису

20 жовтня  відбулася робоча зустріч з французькою неурядовою  гуманітарною організацією «ACTED». Представники «ACTED»  розповіли про  діяльність  міжнародної неурядової організації та  перспективи співпраці у Новобузькій громаді. Зокрема, мова  йшла про участь у Програмі надання багатоцільової грошової допомоги для мешканців Новобузької громади, які постраждали в результаті бойових дій та залишаються проживати у Новому Бузі.

Про  умови участі у  вищезгаданій програмі  буде повідомлено додатково.

Для довідки:

ACTED є однією з провідних гуманітарних організацій у світі, яка забезпечує широкий спектр послуг тим, хто потребує допомоги в складних та небезпечних умовах.

Що таке Французька гуманітарна організація ACTED

ACTED — це неприбуткова організація заснована у Франції в 1993 році. Її місія полягає у забезпеченні підтримки людей, які постраждали від криз та конфліктів у світі.

Основні напрямки діяльності ACTED:

• гуманітарна допомога та захист прав людей у зоні конфлікту;
  • підтримка економічного та соціального розвитку;
  • підтримка управління ризиками та зменшення наслідків криз;
  • охорона навколишнього середовища та розвиток стійкого сільського господарства;
  • розвиток інфраструктури та надання послуг населенню.

ACTED має широку мережу партнерів у світі, включаючи інші гуманітарні організації, місцеві урядові структури, неприбуткові організації та бізнес-спільноту. Організація також співпрацює з міжнародними донорами та фондами, щоб забезпечити фінансування своїх проєктів.