Шановні працівники сільського господарства ! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилися добрими, працьовитими та талановитими людьми. Ви взяли на свої плечі найвідповідальнішу  та найважливішу роботу- працювати на землі і годувати країну.

Ми знаємо, як нелегко працювати на землі, і лише завдяки вашому умілому господарюванню, наполегливості, оптимізму протягом останніх років  є досягнення в агропромисловому комплексі громади. Саме  завдяки  сільським трудівникам, полиці наших магазинів наповнюються українськими продуктами, а в кожній українській оселі є хліб і до хліба.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі та благо України.  Міцного здоров’я  вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою,

Новобузький міський голова                                                                     Максим ЛАГОДІЄНКО