20 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності. Вела засідання голова  постійної депутатської комісії Світлана Шашкеєва.

На порядок денний  депутатської  комісії було винесено 14 питань. Депутати заслухали та затвердили звіт  про виконання  бюджету Новобузької міської територіальної громади  та використання резервного  фонду  непередбачених видатків за січень- вересень 2023 року.

Викликало дискусію  питання щодо  внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2022№491 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2023 рік».

Заслухавши всі пропозиції та зауваження, депутати направили  на доопрацювання питання щодо внесення змін до бюджету та рекомендували заслухати дане питання  на  засіданні сесії, щоб кожен депутат міг висловити свою думку.

В ході  роботи комісії, депутати внесли  доповнення до Стратегії розвитку Новобузької  територіальної громади на 2022-2027 роки., внесли зміни до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької територіальної громади на 2020-2023 роки., зміни до рішення сесії  від 16.12.2022 року № 499 «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Новобузької міської ради на 2023 рік., зміни та доповнення до рішення сесії Новобузької міської ради від 11 лютого 2021 р. № 84 «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради, затвердження Положення, структури та штатної чисельності установи».

Своїм рішенням  члени депутатської комісії надали дозвіл Новобузькій міській раді на замовлення експертно-грошової оцінки об’єкта комунального майна за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, місто Новий Буг, вулиця Гагаріна, № 26 (балансоутримувач об’єкта - сектор культури та туризму виконавчого комітету Новобузької міської ради) та  надали дозвіл на відчуження об’єкта комунального  майна за адресою: Миколаївська область, Баштанський район ,місто Новий Буг вулиця Польова ,№ 17

Обговорили народні обранці  та внесли зміни  до  низки  міських Програм :

•  зміни до рішення міської ради від 22.12.2020 року № 13  « Про затвердження  Програми розвитку фізичної  культури  та спорту   Новобузької міської ради на2021- 2023 роки ;
  • зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2022 року  № 84’» Про  Затвердження   Пограми розвитку освіти Новобузької міської ради на 2022- 2025 роки»
  • змін и  та доповнення  до рішення   сесії міської ради   від  28.08.2023 року  № 650  « Про затвердження  Програми   підтримки   Збройних  сил  України, підрозділів  Національної  гвардії України на 2023- 2025 роки»;
  • зміни до рішення міської ради  від  22.12.2020 року № 17  « Про затвердження програми  « Реформування та розвитку житлово- комунального  господарства м. Нового Бугу на 2021 – 2023 роки».

Члени комісії  рекомендували внести змін до  структури   відділу    соціального   захисту населення   виконавчого  комітету   Новобузької міської ради  та  надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству   «Новобузька   багатопрофільна  лікарня»   Новобузької міської ради  Миколаївської області на відкриття  додаткових видів  економічної діяльності».

Після того, як питання порядку денного були вичерпані, комісія  розглянула звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування.