Увага! Баштанська районна військова адміністрація доводить оперативну інформацію Миколаївський обласний центр з гідрометеорології від 23 листопада.

Найближчими днями очікуються погіршення погодних умов:

23-24 листопада по Миколаївській області хмарно з проясненням, без істотних опадів. Вітер південно-західний, 15-20 м/с

(I рівень небезпечності, жовтий). Температура вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 6-11° тепла.

25 листопада у Миколаївській області - дощ, вітер південно-західний з переходом на північно-східний, 7-12 м/с, вдень місцями поривм 15-20 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 2-7 тепла.

26 листопада у Миколаївській області ускладнення погодних умов. Сильний мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 25-30 м/с. Температура протягом добу від 4° морозу до 1° тепла.

Закликаємо пішоходів і водіїв бути пильними й дотримуватися правил дорожнього руху та елементарних правил безпеки!