Фото без описуФото без опису

28 листопада 2023 року, вірний військовій присязі , у бою за нашу Батьківщину, внаслідок бойового зіткнення з противником  в Харківській області  загинув наш земляк, житель міста Нового Бугу старший солдат   Вигоняйло Микола  1989 року народження.

Микола  назавжди залишиться прикладом самовідданості у боротьбі за нашу свободу і незалежність.

З самого початку війни, Микола став на захист нашої держави. Учасник війни, ветеран АТО .

Працьовитий, чесний, щирий, відповідальний ,   мужній, він не міг вчинити  по іншому.

Йдуть найкращі!!! Полеглий воїн був справжнім героєм, який зробив все можливе, щоб захистити нашу рідну землю від ворога. Але війна відбирає кращих, залишаючи біль і смуток.

Новобузька міська   висловлює щирі співчуття родині Героя, побратимам та друзям, які залишилися зі спогадами про нього. Нехай він завжди залишиться в пам’яті як справжній Герой, який віддав життя заради свободи своєї країни.

Вічна та світла пам’ять, тобі, Солдате!

Ми завжди будемо пам’ятати та поважати його подвиг.

Час зустрічі  Захисника повідомимо  пізніше.