7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутати, а й усіх громадян,які вболівають за проблеми, дбають про розквіт громади. Необхідно завжди пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті - перед довірою людей. Тож, нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Дякую усім представникам місцевого самоврядування Новобузької громади. Дякую депутатам міської ради, яким випало представляти громаду у цей складний час. Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Миру нам та скорішої  перемоги.

З повагою, Новобузький міський голова

Максим ЛАГОДІЄНКО