Новобузька територіальна громада відібрана із по 487 громад зі всієї України для співпраці в рамках проєкту «Раннє відновлення України». І лише ❗️10 громад вибороли можливість його реалізації за підтримки уряду Великої Британії.

Кропітка робота була пророблена в цьому напрямі між міським головою, спеціалістами міської ради та представниками наших міжнародних партнерів🤝.

4 грудня, відбулось перше засідання робочої групи Новобузької міської ради за участі заступників міського голови,керівників структурних підрозділів, депутатів міської ради, представників громадськості. Голова робочої групи пеший заступник міського голови Олександр Славінський, координатор проекту - начальник відділу інвестицій та соціально - економічного розвитку Анна Луценко.

Проєктний радник Віктор Бондарукк ознайомив усіх з деталями проєкту та ключовими етапами його реалізації.

Спільно було напрацьовано алгоритм роботи, що дозволить за обмежений час максимально включитися в роботу.

Попереду чекає велика робота по узгодженню процесів, дій по підготовці необхідної документації. Об’єктом відновлення у громаді визначено проєктування реконструкції закладу освіти – Новобузький ліцей № 7.

Для довідки: проєкт Ukraine Early Recovery («Раннє відновлення України») – ініціатива, що підтримує територіальні громади у відновленні та підвищує спроможність держави управляти проєктами регіонального розвитку. Він втілюється Abt Britain та KPMG в Україні спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Уряду Великої Британії (UK Aid).