< Після конференції 14 грудня 2023 року, яка відбулася в місті Києві по проєкту Good Governance Fund “Раннє відновлення України”, який реалізується за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid), імплементатори проєкту — Abt Britain та ТОВ “КПМГ-Україна”, журналісти Суспільне Спротив запропонували нашому міському голові Максиму Лагодієнку долучитися до ранкового прямого ефіру. Ефір відбувся 20 грудня 2023 року о 7-50. Міський голова чітко окреслив проблеми громади: водопостачання та неможливість проводити повноцінний офлайн навчальний процес без облаштування укриттів. Зокрема , подякував уряду Великої Британії за підтримку та можливість зекономити близько 2 млн. грн громади на виготовленні проектно - кошторисної документації на реконструкцію ліцею №7.