Шановна громадо!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Десять  років тому сотні тисяч українців стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.

Тисячі героїв з Майдану та з усієї країни, вирушили захищати свою державу на Схід країни. Наші земляки також ставали на захист Батьківщини.

Сьогодні, як і тоді ми виборюємо свою свободу, віддаючи найцінніше – життя найкращих синів та доньок.

Їхню самопожертву та героїзм заради миру на нашій землі ми будемо пам’ятати вічно!

Шануймо пам’ять всіх героїв, які віддали життя заради нового європейського майбутнього та в ім’я незалежності нашої країни! Вічна пам’ять героям, щира вдячність та низький уклін їх рідним й близьким!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Новобузький міський голова                    Максим ЛАГОДІЄНКО