У вівторок, 27 лютого , відбулося засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради під головуванням Світлани Шашкеєвої.

На порядок денний було винесено 25 питання. Члени комісії заслухали звіти

- підприємства Добробут»; -комунальної організації «Правопорядок 2020» ;

- соціального захисту населення;

- КУ"Центр надання соціальних послуг ";

- центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді ;

- про роботу служби у справах дітей;

- роботу сектору культури та звіт начальника відділу освіти.

Заслухавши звіти члени комісії рекомендували їх на чергове засідання 37 сесії , та зняли з порядку денного звіт начальника сектору культури та туризму Новобузької міської ради.

Також на порядок денний були в несені проекти рішень :

- Про виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» КУ «Центр надання соціальних послуг»

- про затвердження плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти на 2024-2027 роки;

- про затвердження Стратегії реформування системи шкільного харчування в закладах середньої освіти на період до 2027 року;

- про затвердження звіту про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду нерередбачених видатків за 2023 рік;

- про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 року №747 "Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2024 рік"

Дані питання були відпрацьовані та рекомендовані комісією на розгляд сесії міської ради .