Сьогодні, під головуванням першого заступника міського голови Олександра Славінського, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету .

На порядок денний було винесено 35 проектів рішень, які стосувались життєзабезпечення громади.

Члени виконкому обговорили та затвердили місця встановлення дорожніх знаків по вулицях міста Новий Буг, затвердили комунальному підприємству Новобузької міської ради «Добробут» тарифів на надання комунальних послуг, присвоїли адреси житловим будинкам з господарськими будівлями, змінили нумерації житловим будинкам з господарськими будівлями, надали дозвіл Новобузькому ліцею, Новобузькому ліцею №1 , ЗДО №3 «Чебурашка» , ЗДО №7 «Малятко» на змішаний режим роботи та розглянули блок питань, що стосувалися захисту прав неповнолітніх дітей.

Всі питання виконкому були ретельно обговоренні, тому засідання пройшло у конструктивному руслі.

Всі сьогоднішні рішення будуть оприлюднені в розділі «Офіційні документи» на офіційному сайті громади.