Гуманітарний штаб інформує!
За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді 4 квітня 2024 року з 13.00 год. до 16.30 год. за адресою : вул. Тополина, 7 буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів особам, які мають онкологічні захворювання.
При собі мати:
- паспорт;
- довідка з медичного закладу, що підтверджує онкологічне захворювання.
ОБОВ’ЯЗКОВО великий пакет!
З повагою, Гуманітарний штаб при Новобузькій міській раді