На виконання доручення  начальника Баштанської районної військової адміністрації № 46-д від 10.11.2023., з метою дотримання принципів відкритості та  підзвітності в органах місцевого самоврядування, прозорості у використанні бюджетних коштів, широкого інформування населення  Новобузької громади щодо забезпечення виконання антикорупційного законодавства та вжиття заходів, спрямованих на недопущення корупції , Новобузька міська рада протягом минулого тижня, з 08.04.2024 по 14.04.2024, здійснювала свою діяльність, щодо ефективного та прозорого здійснення своїх закупівель на порталі «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ. ОНЛАЙН». Фінансування - кошти місцевого  бюджету.

Закупівлі здійснювалися для потреб Новобузької міської ради:

1) Відключення/припинення газопостачання (розподілу природного газу) – 1055,20 грн.