На території громади продовжується місячник з благоустрою « За чисте довкілля».

Працюємо над покращенням санітарного стану території громади після зими, готуємось до святкування Великодня та проводимо благоустрій територій населених пунктів громади.

Дякуємо усім, хто уже долучився до прибирання та навів лад біля своїх домоволодінь, присадибних ділянках, закладах освіти, закладах соціальної сфери, охорони здоров'я, об'єктів комунальної власності, бізнесу, господарчих територіях, вулицях, парках, старостинському окрузі та селах громади.

КП "Добробут" проводить благоустрій на кладовищах громади .

Давайте разом наведемо лад на своїх територіях.

Запрошуємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації нашої громади навести лад на закріплених територіях. Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти на власному подвір'ї.

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця громади.