Новобузька територіальна громада активно бере участь в проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

15 квітня відбувся ІІ територіальний етап змагань із черлідингу серед двух команд дівчат Новобузький ліцей √10 Новобузький ліцей 7 . Від імені міського голови Новобузька міська рада учасників змагань привітав перший заступник міського голови Олександр Славінський.

Черлідинг - це вид спорту, який поєднує в собі елементи акробатики, танців, гімнастики та вигуку. У процесі занять черлідингом у дітей розвивається координація, гнучкість, сила, швидкість і витривалість.

Під час очікування результатів учасники затанцювали челендж під незламну пісню «Ой у лузі червона калина»

За результатами виступів команда  ліцею № 7 виборола перемогу. Друге місце здобула команда ліцею №10.

Переможцям і призерам вручили кубки та дипломи.

Команда ліцею №7 буде представляти громаду на районному етапі змагань із черлідингу.Вітаємо переможців

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion